Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

UKS Budowlanka Toruń
14.10.2019. DZIEŃ NAUCZYCIELA. Treningi odwołane. Szkoła zamknięta.
 
50Kadeci UKS Budowlanka zajęli 7 miejsce w Orlen Mini Mistrzostwach Europy Korab Cup Puck 2019. W zawodach startowało 14 zespołów kadetów i 10 juniorów. Przegrane z reprezentacją Belgii 0:2 i Jokerem Piła 1:2 oraz zwycięstwa z SPS Lębork 2:1 i z MKS Korab Puck 2:0 pozwoliły na zajęcie środkowego miejsca turniejowej tabeli. Dobra postawa zawodników prognozuje udany start w nadchodzących rozgrywkach ligowych.
 
 
Więcej…
 
31cDobrze zagrali turniej młodzicy UKS Budowlanka w Wołominie. Doświadczenie zebrane na turnieju na pewno zaprocentuje zawodnikom w rozgrywkach ligi wojewódzkiej, które rozpoczynają się 4 października 2019.
 
 

  

Więcej…
 
51
  W Bydgoszczy odbył się ogólnopolski turniej dla dzieci "Chemik Cup II". W drugiej edycji wzięły udział  22 zespoły siatkarzy z kilku miast Polski, w tym 4 drużyny UKS Budowlanka Toruń. Podobnie jak w ubiegłym roku zawodnikom towarzyszyła miła atmosfera oraz sportowy duch walki.

 

 

 

 

Więcej…
 
50Przebywamy na obozie siatkarskim. Pracujemy nad techniką i taktyką gry. Wszyscy poprawiamy naszą motorykę. Przygotowujemy się do rozgrywek ligowych i turniejów ogólnopolskich.
We wrześniu wyjeżdżamy na turnieje ogólnopolskie do Pucka i Wołomina.
 
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 60

logoakademia