Menu główne

UKS Budowlanka

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 

REPREZENTACJE SZKOŁY OD 2000 r

2000/2001 -  Bartosz Michalski, Paweł Kostkowski, Marcin Pokorzyński, Bartosz Sokół, Tomasz Szwermer, Michał Pokorzyński, Ryszard Belter, Aleksander Sacha, Michał Beck, Marcin Pniewski, Damian Lewandowski, Patryk Ott, Grzegorz Konkol, trener Bogdan Mossakwoski
  1. I miejsce w Mistrzostwach Torunia Szkół Średnich
  2. I miejsce w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  3. III miejsce w półfinale "Licealiady w Radziejowie
2001/2002 -  Paweł Kostkowski, Ryszard Belter, Michał Zieliński, Tomasz Szwermer, Jarosław Michalski, Mariusz Przyziółkowski, Bartosz Sokół, Damian Lewandowski, Michał Beck, Marcin Pniewski. trener Bogdan Mossakwski
  1. II miejsce w PLS
  2. II miejsce w ćwierćfinale "Licealaidy"
  3. III miejsce w Turnieju 4 Miast w Inowrocławiu
  4. V miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych
2002/2003 - Ryszard Belter, Bartosz Michalski, Marcin Strzyżewski, Marcin Pniewski, Michał Beck, Tomasz Szwermer, Andrzej Straub, Paweł Lipi?ski, Jeremiasz Kurpiński, Rafał Ronowski, Łukasz Krzemiński, trener Bogdan Mossakwski
  1. I miejsce w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  2. II miejsce w ćwierćfinale "Licealiady"
  3. VII miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Iławie
  4. I i II Miejsce w Mistrzostwach Szkół Torunia w Siatkówce Plażowej (P.Lipiński/P.Krejewski; T.Szwermer/M.Beck
2003/2004 - Jakub Kruczyński, Wojciech Fryżewski, Dariusz Kordziński, Jeremiasz Kurpiński, Paweł Lipiński, Patryk Boniecki, Maciej Gulczyński, Rafał Ronowski, Marcin Wojciechowski, Michał Piątkowski, Michał Stalmierski, Przemysław Krejewski, trener Bogdan Mossakwski
  1. I miejsce w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  2. III miejsce w półfinale wojewódzkim licealiady
  3. II miejsce w Turnieju Czterech Miast w Inowrocławiu
  4. II miejsce w Mistrzostwach Polski Szkól Budowlanych w Iławie
  5. II miejsce w Turnieju Czterech Miast w Toruniu
  6. II miejsce w Turnieju z okazji "Roku Edukacji Przez Sport w Aleksandrowie
  7. 1,2,3,4 miejsce w Mistrzostwach Torunia w Siatkówce Plażowej (R.Ronowski/P.Krajewski, P.Boniecki/J.Kurpinski, W.Fryżewski/D.Kordzinski, M.Stalmierski/M.Piątkowski)
  8. III i IV miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce Plażowej w Toruniu (D.Ronowski/R.Ronowski; D.Kordziński/W.Fryżewski)
2004/2005 - Paweł Lipiński, Dariusz Kordziński, Wojciech Fryżewski, Marcin Wojciechowski, Karol Lewandowski, Patryk Boniecki, Maciej Gulczyński, Micha?łStalmierski, Michał Piątkowski, Rafa?łRonowski, Jeremiasz Kurpiński, Jakub Kruczyński, trener Bogdan Mossakowski
  1. I miejsce w Turnieju Czterech Miast Juniorów w Toruniu 
  2. III miejsce w półfinale wojewódzkim Licealiady w Brodnicy
  3. I miejsce w Wiosennym Turnieju w Nakle o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej 
  4. I miejsce w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  5. I miejsce w turnieju MASTERS w Toruniu
  6. Wicemistrzostwo Polski Szkół Budowlanych w Iławie
  7. I miejsce w Mistrzostwach Torunia Szkół w Siatkówce Plażowej (D.Kordziński/R.Ronowski) oraz III miejsce pary (W.Fryżewski/K.Lewandowski)
  8. I miejsce pary D.Kordziński/R.Ronowski oraz II miejsce pary D.Ronowski/P.Krajewski w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce Plażowej w Toruniu
2005/2006 - Jakub Kruczyński, Wojciech Fryżewski, Maciej Gulczyński, Michał Sikorski, Radosław Szylo, Dariusz Kordziński, Karol Lewandowski, Michał Piątkowski, Przemysław Kierys, Kamil Kołodziejczyk, Michał Stalmierski, Łukasz Marcinkowski, trener Bogdan Mossakowski
  1. III miejsce w finale mistrzostw województwa w Bydgoszczy 
  2. Mistrzostwo Polski Szkół Budowlanych w Iławie
  3. I miejsce  w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  4. I miejsce w Mistrzostwach Torunia Szkół w Siatkówce Plażowej (D.Kordziński/W.Fryżewski) oraz II miejsce pary P.Kierys/K.Kołodziejczyk
  5. I miejsce pary D.Kordziński/R.Ronowski oraz V miejsce pary P.Kierys/K.Kołodziejczyk w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce Plażowej w Toruniu
2006/2007 -  Radosław Szylo, Michał Sikorski, Damian Kobylański, Przemysław Kierys, Kamil Kołodziejczyk, Aleksander Bieńkowski, Marcin Górecki, Paweł Cichorz, Łukasz Marcinkowski, Artur Dejewski, trener Bogdan Mossakowski
  1. III miejsce w finale "Licealiady" w Bydgoszczy 
  2. Mistrzostwo Polski Szkół Budowlanych w Iławie
  3. I miejsce w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  4. I miejsce w Mistrzostwach Torunia Szkół w Siatkówce Plażowej Kierys/Kołodziejczyk oraz II miejsce pary Górecki/Bieńkowski
  5. I miejsce pary D.Kordziński/R.Ronowski oraz III miejsce pary P.Kierys/K.Kołodziejczyk w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce Plażowej w Toruniu
2007/2008 -   Rafał Dybowski, Filip Jakubik, Aleksander Wierkus, Kamil Kołodziejczyk, Mariusz Różanski, Aleksander Bieńkowski, Marcin Górecki, Przemysław Kierys, teener Bogdan Mossakowski
  1. III miejsce w finale mistrzostw województwa "Licealiada" w Bydgoszczy
  2. Mistrzostwo Polski Szkól Budowlanych w Iławie
  3. I miejsce w Mistrzostwach Szkól w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  4. I miejsce w Mistrzostwach Torunia Szkół w Siatkówce Plażowej (Kierys/Kolodziejczyk) oraz II miejsce pary Górecki/Bienkowski
  5. I miejsce pary F.Jakubik/A.Wierkus ora II miejsce pary P.Kierys/M.Górecki w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce Plażowej w Toruniu
2008/2009 - Mateusz Chlebosz, Filip Jakubik, Wojciech Życiński, Andrzej Gmiterek, Aleksander Wierkus, Rafal Dybowski, PawelłCiechanowski, Aleksander Bieńkowski, trener Bogdan Mossakowski
  1. II miejsce w finale mistrzostw województwa "Licealiada" w  Bydgoszczy
  2. Mistrzostwo Polski Szkół Budowlanych w Iławie
  3. I miejsce w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  4. II miejsce w Mistrzostwach Torunia Szkół w Siatkówce Plażowej (F.Jakubik/A.Wierkus)
  5. I miejsce pary Kierys/Ciechanowski oraz II miejsce pary Jakubik/Wierkus w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce Plażowej w Toruniu
2009/2010 -  Rafal Dybowski, Mateusz Chlebosz, Andrzej Gmiterek, Mateusz Drapiewski, Aleksander Wierkus, Wojciech Życinski, Paweł Ciechanowski, Filip Jakubik, trener Bogdan Mossakowski
  1. I miejsce w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  2. III miejsce w finale Mistrzostw Wojewóldztwa "Licealiada" w Inowrocławiu
  3. I miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce halowej w Iławie
  4. I miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce Plażowej /Aleksander Bieńkowski - Marcin Górecki i Filip Jakubik - Paweł Ciechanowski/
2010/2011 - Mateusz Drapiewski, Łukasz Kasiński, Kajetan Madecki, Daniel  Marciniak, Radosław Róg, Michał Gliński, Damian Kuźniewski, Dominik Bromka, Michał Opaczyk, trener Michał Tyburski i Bogdan Mossakowski
  1. I miejsce w MIstrzostwach Torunia w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki
  2. I  Miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych

2011/2012

  1. II miejsce w w Mistrzostwach Torunia w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki 2012
  2. IV  Miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych 2012 w Iławie

2012/2013

  1. III  Miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych 2013 w Iławie
 

Co jest grane...

UKS Budowlanka Toruń
vs LZS Jastrzębie

SENIORZY | 22.11.2014, g. 16:00
hala ZST, ul. Legionów 19/25


UKS Budowlanka Toruń
vs BKS Chemik II Bydgoszcz

JUNIORZY | 30.11.2014, g. 17:00
hala ZST, ul. Legionów 19/25


UKS Budowlanka Toruń
vs BKS Chemik I Bydgoszcz

KADECI | 29.11.2014
mecz na wyjeżdzie

Osiągnięcia

3miejsceseniorow2014


3mmistrzostwapolski2014


wicemistrzseniorow2013


mistrzpolski2013


3mmistrzostwapolski2013


polfinalmistrzostwpolski


mistrzwojewodztwajunior


mistrzpolski2011


mistrzpolski


mistrzpolski


mistrzpolski


3miejsce

Relacje wideo

Relacje wideo

Partnerzy