Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

8KADECI UKS BUDOWLANKA ZAJĘLI III MIEJSCE
W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO - POMORSKIM
Po srebrze juniorów teraz kadeci UKS-u zdobyli brązowy medal Mistrzostw Województwa. W ostatnim meczu ligowym rozgromili Stal Grudziądz 3:0 (25:22/ 25:13/ 25:13). To był mecz jednego aktora - UKS-u. Medal zapewnił zespołowi kadetów udział w 1/8 MISTRZOSTW POLSKI 2011. Gratulacje dla zawodników i Trenera!
Ostatni mecz ligowy ze Stalą Grudziądz decydował o naszym brązowym medalu Mistrzostw Województwa. Wiedzieliśmy o co gramy i przystąpiliśmy do meczu skoncentrowani. Prowadziliśmy w meczu od początku spotkania, lekkiej "zadyszki" dostaliśmy w końcówce seta kiedy "stalowcy" zbliżyli się do nas ze swoim wynikiem. Jednak końcówka seta to pewne i kończące na siatce ofensywne akcje UKS-u. Drugi i trzeci set był jednostronnym - ciągłe ataki Budowlanki. Nasze działa strzelały mocno i celnie w pole  Stali Grudziądz. Wszyscy zawodnicy grali dobrze i z chęcią zwycięstwa. W obronie też widać poprawę gry. Osiągnęliśmy to co chcieliśmy i jesteśmy zadowoleni z uzyskanego wyniku. Systematyczna praca na treningach buduje zespoły i tą drogą musimy iść w kierunku dobrego sportowego wyniku.

Teraz mały odpoczynek a następnie przygotowania do 1/8 Mistrzostw Polski, które odbędą się 25-27.03.2011.

Cieszymy się bardzo z brązowego medalu, gratulujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w mistrzostwach:

W meczach grali: Bartosz Wierzbowski kpt, Damian Gajewski, Mateusz Ciemielewski, Dawid Wieczyński, Kamil Więciorkowski, Mikołaj Szulc, Jakub Orzeł, Mikołaj Węclewicz, Adam Górniak, Piotr Stężewski, Rafał Nowakowski, Karol Jaworski, Patryk Bagiński, Łukasz Rochna, Michał Szeliski, trener Bogdan Mossakowski.

Po feriach zamieścimy zdjęcie wszystkich zawodników biorących udział w mistrzostwach.