Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

 SIATKARSKI OBÓZ SPORTOWY UKS Budowlanka Toruń 2019


NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA... czyli 4 punkty kwalifikujące do uczestnictwa w obozie

  1. Wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku, którą otrzyma zawodnik od klubu powinna zostać przekazana właściwemu trenerowi grupy lub do Pani Mirosławy Pietruszyńskiej - Zespół Szkół Technicznych w Toruniu, ul. Legionów 19/25 do dnia 30.05.2019
  2. Potwierdzeniem udziału syna jest wpłata zaliczki w wysokosći 100 zł na konto klubu do 30.04.2019  – konto 64 1020 5011 0000 9502 0115 1455, tytułem: zaliczka na obóz sportowy nazwisko i imię uczestnika.
  3. Uczestnik musi bezwzględnie posiadać aktualne badania lekarskie, których ważność będzie potwierdzona w książeczce zdrowia sportowca. Książeczkę z aktualnymi badaniami należy przekazać kierownikowi obozu na zbiórce przed wyjazdem w dniu 17.08.2019. Uczestnik bez ważnej książeczki zdrowia sportowca nie zostanie dopuszczony do uczestnictwa w obozie. Obecnie zgodę na uprawianie siatkówki w klubie lub na udział dziecka w obozie sportowym wydaje lekarz pierwszego kontaktu lub lekarz medycyny sportowej.
  4. Całkowitą opłatę za obóz należy dokonać do 20.06.2019 na konto klubu:  PKO BP - 64 1020 5011 0000 9502 0115 1455 - tytułem: obóz sportowy nazwisko i imię uczestnika. Przypominamy, że na podstawie skierowania na obóz wydanego przez klub rodzice mogą ubiegać się o dofinansowanie do wypoczynku dziecka w zakładzie pracy każdego z rodziców

SPRAWY ORGANIZACYJNE

  1. Obóz odbędzie się w dniach 17.08.2019 - 25.08.2019 (9 dni)
  2. Organizator: UKS Budowlanka Toruń
  3. Miejsce obozu: Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Zelgnie, Budynek Pluskowęsy, Pluskowęsy 71, 87-140 Chełmża
  4. Wyjazd w dniu 17.08.2019 o godz. 8.00 autokarem z parkingu przy hali Arena Toruń ul. Bema. Zbiórka i odprawa o godz. 7:45
  5. Planowna liczba uczestników: 50 zawodników
  6. Planowana kadra pedagogiczna:
    • Bogdan Mossakowski - kierownik wypoczynku, szef wyszkolenia, mgr i nauczyciel wf, trener II klasy piłki siatkowej,
    • Miłosz Płomiński - mgr i nauczyciel wf, instruktor piłki siatkowej,
    • Damian Żurawicz - licencjat wf, instruktor piłki siatkowej,
    • Daniel Ramowski - mgr i nauczyciel wf, instruktor piłki siatkowej,
    • Krzysztof Kierys - instruktor piłki siatkowej.
  7. Telefon kontaktowy do kierownika wypoczynku: Bogdan Mossakowski - 505 454 153
  8. Na podstawie skierowania na obóz wydanego przez klub rodzice mogą ubiegać się o dofinansowanie do wypoczynku dziecka w zakładzie pracy każdego z rodziców
  9. Uczestnik powinien zabrać na obóz: ręcznik, środki higieny osobistej, piżamę, klapki, kurtkę ortalionową, ciepłą bluzę typu polar, 2 pary obuwia sportowego, 3 komplety strojów sportowych, dresy, bieliznę osobistą, 9 par skarpet, książeczkę zdrowia dziecka, legitymację szkolną
  10. Dodatkowo uczestnik zabiera do spania śpiwór, koc i małą poduszkę (najlepiej, aby rzeczy do spania były podpisane na małych kawałkach materiału i do nich przyszyte)
  11. Zawodnicy bez ważnej książeczki zdrowia sportowca, ważnego badania nie mogą uczestniczyć w obozie!
  12. Baza sportowa: nowoczesna hala sportowa (dwa boiska siatkarskie), boisko do piłki nożnej, dwa boiska do siatkówki plażowej, boisko Orlik, las, jezioro w Ośrodku Wypoczynkowym w Zalesiu
  13. Zakwaterowanie w klasach po 4-6 osób, wyżywienie w stołówce na miejscu
  14. Uczestnik zobowiązany jest do bezwzględnego przestrzegania regulaminu obozu, z którym będzie zapoznany w dniu rozpoczęcia obozu
  15. Obóz zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
  16. Uczestnicy będą ubezpieczeni w PZU SA

Zapraszamy Rodziców w czwartek 22.08.2019 o godz. 16.00 na mecz siatkówki RODZICE - OBOZOWICZE oraz wspólne spotkanie rodziców przy kawie i tradycyjnie przy własnych wypiekach

Liczę na dużą frekwencję Rodziców w tym dniu.

Kierownik obozu: mgr Bogdan Mossakowski


 Uczestnicy obozu:

  Kadeci        Młodzicy1
1. Akhmedov Zakir       1. Chojnicki Damian
2. Bilinkiewicz Łukasz   2. Bazyleicz Jakub
3. Frątczak Paweł   3. Hołod Oliver
4. Jankowski Igor   4. Jaśniewski Jakub
5. Kuciński Szymon   5. Jabłoński Łukasz
6. Konopka Maciej   6. Kasprzykiewicz Hubert
7. Podobieński Dawid   7. Kasprzykiewicz Konrad
8. Sikora Kacper   8. Kruczkowski Miłosz
9. Sipak Wiktor   9. Motyka Antoni
11. Więcławski Wojciech   10. Polakowski Jakub
12. Szarleja Jakub   11. Szymańczyk Krzysztof
      12. Trendewicz Adrian
      13. Welenc Jakub
      14. Wiśniewski Jan
         
   Młodzicy2      Młodzicy3
 1. Antczak Piotr    1.  Bondyra Jan
 2. Brzostek Tymoteusz    2.  Bross jakub
 3. Chojnicki Szymon    3.  Cichal Jakub
 4. Kiciński Tomasz    4.  Deperas Nikodem
 5. Kudliński Konrad    5.  Karwowski Ksawery
 6. Parysek Antoni    6.  Kowalczyk Kacper
 7. Rowiński Maksymilian    7.  Rozmarynowicz Kosma
 8. Solarczyk Paweł    8.  Zaraś Tymoteusz
 9. Studziański Oskar    9. Żak Adrian
10. Szmurło Paweł      
11. Walczak Wojciech      
12. Wrzesiński Jan      
13. Veryho Konstantin      

 


 

 

 

logoakademia