UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

18Seniorzy UKS-u wygrali kolejny mecz ligowy zwyciężająć we własnej hali MLKS Krajna Sępółno - 3:0 (25:21, 25:12, 25:14).
Młodzicy w ostatnim turnieju ligowym na trzecim miejscu.

"Mecz z Sępólnem wygraliśmy dość pewnie, choć nasza gra była daleka od idealnej. Cieszy nas fakt, że wygraliśmy szybko i za 3pkt. W pierwszym secie szybko objęliśmy wysokie prowadzenie i nagle nasza gra stanęła, przeciwnicy zdobywali łatwe punkty, czasami przebijając piłkę palcami. Na szczęście odnaleźliśmy nasz rytm gry i udało nam się odskoczyć i wygrać pierwszą odsłonę tego meczu.
W drugi i trzecim secie całkowicie zdominowaliśmy ten mecz, zagraliśmy w tych setach dość pewnie, odjeżdżając na kilka punktów. Dzięki temu okazję gry otrzymali wszyscy zawodnicy.
Teraz czekają nas derby z UMK w nowej hali, na które wszystkich serdecznie zapraszamy" - Rafał Guzowski

UKS Budowlanka:

Paweł Kozłowski, Maciej Matłosz, Rafał Guzowski, Dominik Zieliński, Kamil Więciorkowski, Radosław Róg, Kamil Owczarczyk, Tomasz Janiszewski, Damian Gajewski, Krzysztof Kierys, Rafał Więcławski, trener Michał Tyburski

Młodzicy UKS Budowlanka zajęli 3 miejsce w turnieju I ligi w Bydgoszczy ulegając Chemikowi - 0:2 i AZS Oś - 1:2.