UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

30Kadeci UKS Budowlanka zajęli 5 miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski i nie zakwalifikowali się do dlaszych rozgrywek. Zespół rozegrał dobre mecze ale jedno zwycięstwo nad MUKS Piętnastka Białystok to za mało aby grać w kolejnej fazie rozgrywek.

W zawodach wzięło udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy.

Grupa I - UKS Serbinów Biała Podlaska, RCS Czarni Radom, MUKS Piętnastka Białystok
Grupa II - AZS UWM Olsztyn, BAS Bialystok, UKS Budowlanka Toruń

W grupie II:
UKS Budowlanka - AZS UWM Olsztyn - 0:3
UKS Budowlanka - BAS Bialystok - 1:3
W meczu o 5-6 miejsce:
UKS Budowlanka Toruń - MUKS Piętnastka Białystok - 3:1

W turnieju zagraliśmy dobrze. Mieliśmy szansę na dobry wynik z BAS Białystok. W setach było 1:1 i w trzecim secie prowadziliśmy grę, mieliśmy przewagę 4 pkt jednak nie potrafiliśmy utrzymać jej do końca seta. BAS Białystok wygrał ostatnie punkty trzeciego seta. W czwartej partii próbowaliśmy zagrać lepiej ale przeciwnik był bardziej dokładny, kończyl własne akcje w ataku i zwyciężył w meczu 3:1.

W meczu o 5 miejsce z MUKS Piętnastka Białystok byliśmy mało skoncentrowani w 1 secie, którego przegraliśmy. W kolejnych setach zagraliśmy lepiej i osiągnęliśmy korzystny wynik wygrywając mecz 3:1.

Wyjazd ze względw szkoleniowych był potrzebny, zawodnicy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z dobrymi zespołami. Teraz pozostaje wyciągnąć trafne wnioski i solidnie pracować na treningach.