Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

Młodzicy UKS dobrze zagrali turniej młodzików w Lnianie - 19.10.2018
sobota, 20 października 2018 12:51
40W turnieju ligi wojewódzkiej młodzicy UKS Budowlanka wygrali z BKS Chemik II 2:0 i ulegli gospodarzom MUKS Spartakus Lniano 0:2. Jedno zwycięstwo na początku rozgrywek jest dobrą motywacją zespołu do lepszej gry w kolejnych turniejach.

"Młodzicy trenera Damiana rozegrali pierwszy turniej ligi wojewódzkiej. W meczu ze MUKS Spartakusem Lniano po zaciętej walce przegrali 0:2 (19:25/13:25). Do drugiego meczu z BKS Chemik II przystąpili bardzo zmotywowani przez trenera i po dobrej grze wygrali 2:0 (25:12/25:15). Zespół grał pewnie w zagrywce i pierwszej akcji. Znakomicie w obronie grali libero Jakub Jaśniewski i Zakir Akhmedov. Na wyróżnienie zasługuje rozgrywający Konrad Kasprzykiewicz, który bardzo mądrze i skutecznie wystawiał do kolegów. Dobry start w pierwszym turnieju procentować będzie w przyszłości. Bardzo się cieszymy, że możemy grać w lidze i zbierać cenne zawodnicze doświadczenie". 

W meczu grali:

Konrad Kasprzykiewicz, Szymon Kuciński, Olaf Januszewicz, Wojciech Więcławski, Miłosz Kruczkowski, Jakub Szarleja, Zakir Akhmedov, Jakub Jaśniewski, Krzysztof Szymańczyk, Marcin Antos, Łukasz Jabłoński, Jakub Szarleja, Oliver Hołod, Jan Wiśniewski, trener Damian Żurawicz.

 

 

 

logoakademia