Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

TORUŃSKA LIGA SIATKÓWKI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

KOMUNIKAT MECZ GWIAZD 2020

 

W związku z organizacją XIX MECZU GWIAZD PÓŁNOC - POŁUDNIE Ligi Siatkówki Szkół Ponadpodstawowych Dziewcząt i Chłopców zwracamy się z uprzejmą prośbą
o wytypowanie uczniów Waszej szkoły do udziału w meczu.

Typowanie do zespołów dziewcząt i chłopców Północy i Południa odbywa się na zasadzie, że drużyny zajmujące aktualnie (11.02.2020) miejsca nieparzyste w tabeli przypisane będą do zespołu Północy a miejsca parzyste do zespołu Południa.

Zawodnicy biorą udział w strojach reprezentacji szkoły.

Dziewczęta: (ilość zawodniczek)
Północ – X LO (3), I LO (3), ZST (2), II LO (2), IX LO (2) – opiekun Pan Maciej Wachowski
Południe – IV LO (4), ZSPS8LO (4), ZSIŚ (2), V LO (2) – opiekun Pani Iwona Żyndul

Chłopcy: (ilość zawodników)
Północ: IV LO (3), X LO (3), V LO (2), ZSIŚ (2), ZSSam (2) – opiekun Pan Sławomir Kiermasz
Południe: ZST (2). ZSPS8LO (2), I LO (2), ZSMEIE (2), IX LO (2), VI LO (2)– opiekun Pan Maciej Broczek

Wytypowanych zawodników należy zgłosić do dnia 19.03.2020 do koordynatora ligi e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Mecze odbędą się 03.03.2020 w hali IV LO ul. Warszawska
1. Dziewczęta godz. 11.00
2. Chłopcy godz.12.00

W przerwie meczu odbędzie się "konkurs gwoździa"

Zbiórka zawodniczek i zawodników w dniu meczu o godz. 10.15 w hali IV LO.
Chcemy podkreślić, że udział w meczu jest wyróżnieniem dla uczniów biorących udział w rozgrywkach PLS. Po meczu odbędzie się uroczyste zakończenie ligi.

Serdecznie zapraszamy trenerów, opiekunów zespołów do uczestnictwa w imprezie.

Sportowe wydarzenie będzie prezentowane w Siatkarskim Serwisie Informacyjnym www.siatkowka.torun.pl

 
CHŁOPCY   
PÓŁNOC   POŁUDNIE  
Wieciński Andrzej V LO   Sadowski Kajetan ZSMEiE  
Frątczak Paweł V LO   Żak Sebastian IX LO   
Jankowski Igor ZSPS8LO   Piąstka Kamil I LO  
Jarząbkowski Szymon ZSPS8LO   Kuciński Szymon I LO  
Duszyński Adrian ZSIŚ   Krymski Mateusz ZST   
Zań Szymon ZSIŚ   Mejgier Bartosz ZST  
Sikora Kacper X LO   Aleksandrowicz Paweł IV LO  
Prażniewski Dominik X LO   Ferlin Jakub IV LO   
Stodolny Maciej X LO   Harabin Patryk IV LO   
Wieczyński Jan VI LO   Tarkowski Konrad ZSSam  
Masłowski Kacper VI LO   Konopka Maciej ZSSam  
Trener: Rowińska Emilia   Trener: Kiermasz Sławomir  
       
DZIEWCZĘTA  
PÓŁNOC   POŁUDNE  
Śmigielska Julia II LO   Boszko Ewelina ZSPS8LO  
Czerwińska Agnieszka II LO   Iwon Julia ZSPS8LO  
Bujnarowska Pola I LO   Ziółkowska Julia ZSPS8LO  
Badaczewska Zuzanna I LO   Sztandara Justyna ZSPS8LO  
Kostrzewska Wiktoria I LO    Polak Józefina ZSIŚ  
Lon Zuzanna I LO   Czmut Julia ZSIŚ  
Suchara Maja ZST   Mydlak Karolina V LO  
Smolarek Oliwia ZST    Światkowska Zuzanna V LO   
Frątczak Roksana IX LO   Łytkowska Agnieszka IV LO  
Krzystoszek Maja IX LO    Karczewska Patrycja IV LO  
Puchalska Milena X LO   Nowak Karolina IV LO  
Krawczyk Anna X LO   Preihs Natalia IV LO  
Trener: Maciej Wachowski   Trener:Iwona Żyndul   
       
 
1procentbaner

logoakademia