Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

OSIĄGNIĘCIA KLUBU

172

Michał Sikorski i Paweł Cackowski II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Siatkówce Plażowej - Bydgoszcz 04.06.2005


 

173

Dariusz Kordziński i Rafał Ronowski IV miejsce w Mistrzostwach Województwa. VIII miejsce w pólfinale Mistrzostw Polski - Darłówko 21-22.06.2005

 


 

182

II miejsce juniorów w Mistrzostwach Województwa i awans do Mistrzostw Polski - 2006

Dominik Janik, Wojciech Fryżewski, Piotr Plewiński, Karol Lewandowski, Jakub Kruczyński, Michał Wiśniewski, Radosław Szylo, Radosław Narczewski, Piotr Szewczyk, Tomasz Rutecki, Michal Sikorski, Dariusz Kordziński, Przemysław Kierys, Aleksander Zabielski

 

 


 

 
177
IV miejsce juniorów w ćwierćfinale Mistrzostw Polski - 03-05.02.2006 w Pucku

Dariusz Kordzński, Wojciech Fryżewski, Piotr Plewiński, Aleksandre Zabielski, Piotr Szewczyk, Radoslaw Szylo, Michał Sikorski, Dariusz Kierys, Tomasz Rutecki, Michał Wiśniewski, Michał Stalmierski, Radosław Narczewski


470

II MIEJSCE W III LIDZE SENIORÓW I GRA W TURNIEJU O II LIGĘ - 2007 ROK

Radosław Szylo, Michał Sikorski, Dawid Pawłowski, Dariusz Kordziński, Wojciech Fryżewski, Aleksander Zabielski, Piotr Plewiński, Jakub Pietrykowski, Dominik Janik, Dariusz Bonisławski, Przemysław Kierys, Damian Kobylanski, trener Bogdan Mossakowski

 

 

 


180

 

I miejsce kadetów Dariusz i Tomasz Bonisławscy w Mistrzostwach Wojewodztwa Kadetow w Siatkówce Plażowej - Kamień Krajeński - 2007 

 

 


 

186
 
III miejsce juniorow w Mistrzostwach Województwa 2008
Marcin Kozakiewicz, Rafał Dybowski, Aleksander Wierkus, Dominik Janik, Łukasz Narczewski, Filip Jakubik, Dawid Pawłowski, Aleksander Bieńkowski, Marcin Górecki, Dariusz Bonisławski, Przemyslaw Kierys, Paweł Kozłowski
 
 

185
 
I miejsce kadetów Filip Jakubik/Aleksander Wierkus w Mistrzostwach Województwa w Siatkówce Plażowej - Kamień Krajeński 2008
 
 
 

184
 
II miejsce juniorow Przemysław Kierys/Dominik Janik w Mistrzostwach Województwa W Siatkówce Plażowej - Kamień Krajeński 2008
 
 
 

187
 
II miejsce juniorów Miedzynarodowym Turnieju "Korab Cup 2009" w Pucku
Rafal Dybowski, Dawid Pawlowski, Andrzej Gmiterek, Wojciech Życiński, Aleksandr Wierkus, Mateusz Chlebosz, Paweł Kozłowski, Filip Jakubik, Łukasz Narczewski, Aleksander
Bieńkowski, Marcin Kozakiewicz, Paweł Ciechanowski
 
 

188
 
III miejsce kadetów w Międzynarodowym Turnieju "Korab Cup 2009" w Pucku

Maciej Matłosz, Bartosz Wierzbowski, Radoslaw Kleszewski, Dominik Zieliński, Adam Zieliński, Jakub Malkowski, Damian Kuźniewski, Jakub Orzeł, Robert Wronkowski, Tomasz Janiszewski, Damian Gajewski, trener Michał Tyburski

 
 

747
II miejsce juniorów w Mistrzostwach Województwa 2011 i IV miejsce w 1/8 Mistrzostw Polski

Dawid Wieczyński, Kamil Więciorkowski, Damian Gajewski, Dominik Zieliński, Mateusz Drapiewski, Bartosz Wierzbowski, Maciej Matłosz, Rafał Nowakowski, Jakub Orzeł, Tomasz Janiszewski, Mikołaj Węclewicz, Igor Betkier, trener Michał Tyburski

 
 
 
 
 
 
 

1029
III miejsce kadetów w Mistrzostwach Województwa  2011 i IV miejsce w 1/8 Mistrzostw Polski
Łukasz Rochna, Piotr Stężewski, Rafał Nowakowski, Dawid Wieczyński, Damian Gajewski, Łukasz Szulc, Mateusz Ciemielewski, Bartosz Wierzbowski, Kamil Więciorkowski, Karol Jaworski, Adam Górniak, Mikołaj Węclewicz, trener Bogdan Mossakowski

1321

Mistrzostwo Województwa Kadetów i Juniorów w Siatkówce Plażowej 2011

Damian Gajewski i Miłosz Szwaba

 


2011

 

I miejsce Mistrzostwa Województwa Juniorów 2011/2012

Maciej Matłosz, Piotr Kędzierski, Dawid Wieczyński, Radosław Róg, Kamil Więciorkowski, Damian Gajewski, Damian Kuchczyński, Mikołaj Szulc, Mikołaj Węclewicz,               Adam Górniak, Dominik Zieliński, Jakub Orzeł, Tomasz Janiszewski, Patryk Bagiński, Miłosz Szwaba, trener Michał Tyburski

 


2012

 

Półfinalista Mistrzostw Polski Juniorółw 2012 (9-12 miejsce w kraju)

Damian Kuchczyński, Jakub Orzeł, Damian Gajewski, Dominik Zieliński, Dawid Wieczyński, Miłosz Szwaba, Radosław Róg, Piotr Kędzierski, Tomasz Janiszewski, Maciej Matłosz, Adam Górniak, Patryk Bagiński, Mikołaj Szulc, Kamil Więciorkowski, trener Michał Tyburski


2013

IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików 2011/2012

Mikołaj Wojciechowski, Paweł Pomorski, Robin Laskowski, Tomasz Warszewski, Dawid Majewski, Mikołaj Tempczyk, Jacek Paradowski, Krzysztof Kierys, Dawid Gembka, Wojciech Górniak, Kacper Klejna, Michał Stempcziński, Miłosz Jankowski, Kamil Jaskuła, trener Bogdan Mossakowski

 
3891
 
II MIejsce MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SENIORÓW - III LIGA - 2013/2014
Adam Górniak, Dawid Pawłowski, Damian Gajewski, Radosław Róg, Maciej Matłosz, Kamil Więciorkowski, Maciej Skowroński, Paweł Kozłowski, Mateusz Grubecki, Dominik Zieliński, Mikołaj Szulc, Przemysław Kierys, Rafał Guzowski, trener Michał Tyburski i Bogdan Mossakowski
 
 

 
 4296
 
 III miejsce w Mistrzostwach Województwa 2015/2016. Udział w 1/4 Mistrzostw Polski w Olsztynie
Paweł Pomorski, Michał Maliszewski, Kamil Rutkowski, Kamil Matyjaszek, Mikołaj Tempczyk, Krystian Kozłowski, Kacper Klejna, Wiktor Krzysztofowicz, Jacek Paradowski, Krystian Nazarek, Krzysztof Kierys, Adam Szczupakowski, trener Bogdan Mossakowski
 
4297
 
III miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów 2017. Udział w 1/4 Mistrzostw Polski w Augustowie
Adam Piątek, Mikołaj Tempczyk, Krystian Kozłowski, Adam Szczupakowski, Joachim Trenk, Patryk Czynszak, Kamil Matyjaszek, Jakub Godurowski, Kamil Rutkowski, Oskar Wiśniewski, Krystian Nazarek, Jacek Paradowski, Aleksander Angowski, trener Bogdan Mossakowski

 

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości