II TURNIEJ IX OTWARTYCH MISTRZOSTW TORUNIA W TRÓJKACH SIATKARSKICH
20-21.03.2010
W drugim turnieju cyklu Grand Prix Mistrzostw Torunia w Trójkach Siatkarskich wzięło udził 26 zespołów z Torunia, Ostromecka, Wąbrzeźna, Chełmży, Aleksandrowa, Zelgna. Po kwalifikacjach do turnieju głównego awansowało 16 zespołów. Mecze w turnieju głównym były bardzo wyrównane, kilka zespołów prezentuje bardzo zbliżone umiejętności gry i trudno było typować zwycięzców.
Bogmar Ostromecko - Łukasz Śliwiński, Artur Hoffman, Wojciech Święcicki najlepsi w II turnieju
Finał:
Bogmar Ostromecko - Blantmeni (Dariusz Kordziński, Przemysław Meszyński, Kamil Jasiński) - 2:1
Mecz o 3 miejsce:
Banici AZS (Łukasz Łukomski, Gerad Balcerak, Bartosz Paluszewski) - NnN (Wojciech Fryżewski, Łukasz Oszczeda, Łukasz Smolarz) - 2:1
Kolejność turnieju:
1. Bogmar Ostromecko - 9 pkt.
2. Blantmeni - 8
3. Banici AZS - 7
4. NnN - 6
5-6. - Demotywatory, NO NAME1 - 4
7-8. - Green Team, Bezimienni - 3
9-12. - Nie Ma Takiego Bicia, PGE Skra Toruń, Desperaci, Bank Spółdzielczy Torun - 2
13-16. - ADIDI, No Name2, Toruń 2016, Tabaluga - 1
W turnieju Masters 28.03.2010 godz. 9.00 zagrają:
- Bogmar Ostromecko 7+9=16 pkt.
- Bank Spółdzielczy Toruń 9+2=11
- Banici AZS 1+7=8
- NnN 2+6=8
- No Name1 3+4=7
- Bezimienni 4+3=7
- Desperaci 4+2=6
- Demotywatory 1+4=5
- No Name2 3+1=4
- Nie ma Takiego Bicia 2+2=4
- PGE Skra Toruń 2+2=4
- Green Team 0+3=3
- Tabaluga 2+1=3
- Toruń 2016 1+1=2
- ADIDI 0+1=1
- Alfa Team, Serdelek, Gamonie, Grands, Piękny Umysł (udział w 2 turniejach)
ZWYCIĘZCY DRUGIEGO TURNIEJU
GALERIA TURNIEJU
Lista startowa II turniej
- Alfa Team - Marek Serafiński, Michał Greczanik, Mateusz Sawczak
- PGE Skra Toruń - Mateusz Ciemielewski, Bartosz Wierzbowski, Łukasz Rochna
- Bank Spółdzielczy Torun - Jakub Urtnowski, Mariusz Okraszewski, Adam Nowakowski, Jaroslaw Schwarz
- NnN - Fryżewski Wojciech, Oszczeda Łukasz, Smolarz Łukasz, Tomczyński Maciej
- No Name2 - Mirosław Ciechacki, Tomek Cieślak, Rafał Pokuciński
- Gamonie - Michał Mazurkiewicz, Wit Lubiewski, Wojciech Jeleniewski, Piotr Adamski
- Konsulat Peru - Wysocki Karol, Bielicki Marcin, Ciećwierz Marcin, Ciećwierz Pawel
- Torun 2016 - Krzysztof Krzemiński, Łukasz Krzemiński, Krystian Kubjaczyk, Sławomir Mórawski
- NO NAME1 - Przemysław Kierys, Paweł Kozlowski, Paweł Ciechanowski
- GRANTS - Mariusz Kubasik, Remigiusz Jaworski, Bartosz Sokół, Maciej Sokół
- ADIDI - Filip Jakubik, Aleksander Bieńkowski, Marcin Górecki, Dawid Pawłowski
- DESPERACI - Marcin Karbownik, Łukasz Szempliński, Mikołaj Grabowski
- Piekny umysl - Radoslaw Rozwonkowski, Patryk Paluszkiewicz, Wojtek Kowalski
- "Nie ma "takiego bicia" - Mateusz Luntkowski, Adam Zieliński, Łukasz Lewandowski
- Banici AZS - Łukasz Łukomski, Gerard Balcerak, Piotr Kołtunski, Mateusz Kazmierczak
- Bogmar Ostromecko - Daniel Gill, Artur Hoffman, Łukasz Śliwinski
- Green Tem - Rafal Dybowski, Wojciech Życinski, Szymon Kuffel
- Demotywatory - Tomasz Janiszewski, Igor Betkier, Jakub Zięba
- Bezimienni - Maciej Wyborski, Adam Kanigowski, Michał Kanigowski
- Tabaluga - Jakub Orzeł, Damian Gajewski, Maciej Matłosz
- Karnkowo - Marcel Rozpendowski, Jakub Lorek, Hubert Przerwa
- Uni Team - Błażej i Maciej Płomińscy, Rafał Sobociński, Szymon Musiał
- Blantmeni - Dariusz Kordziński, Przemysław Meszyński, Piotr Frankowski
- Koksiki - Paweł Ziętala, Piotr Gabryszewski, Kuba Dobiesz
- Serdelek - Michal Glogowski, Piotr Plewiński, Bartosz Brodacki
- Kusy - Adam Górniak, Rafał Nowakowski, Patryk Tur
?
|