Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

baner

 


Zapraszamy na siatkówkę do UKS Budowlanka ToruńUKS Budowlanka Toruń to wiodący ośrodek siatkówki młodzieżowej w Toruniu i regionie, który został założony w 2002 roku. Tutaj pod kierunkiem dyplomowanych trenerów już od ponad 15 lat można nauczyć się grać w siatkówkę i przeżyć wspaniałą sportową przygodę. Polecamy zajęcia w hali oraz w Centrum Siatkówki Plażowej. 

Najmłodsi mają największą szansę. Ci, którzy wyróżniają się wysokim wzrostem i dużą sprawnością mogą osiągnąć nawet reprezentacyjną karierę. W najmłodszych grupach chłopców wszyscy uczą się od początku, od podstaw i wszyscy mają równe szanse.

Szkolimy uczniów ze wszystkich szkół Torunia, którzy chcąc sięgać po najwyższe cele, wybierają UKS Budowlanka Toruń jako preferowany klub. Jeżeli nie masz możliwości rozwoju swoich umiejętności siatkarskich we własnej szkole - UKS Budowlanka Toruń jest miejscem dla Ciebie.

Zdrowie i bezpieczeństwo to od kilkunastu lat podstawy naszej Akademii Siatkówki. Zapoznaj się z zasadami polityki zdrowotnej tutaj.

UKS Budowlanka Toruń wychował wielu bardzo dobrych siatkarzy, którzy osiągnęli znaczące sukcesy w Polsce i województwie w siatkówce halowej oraz siatkówce plażowej. Nauka w naszej Akademii Siatkówki daje realne szanse na kontynuację swojej kariery sportowej w Młodej Lidze (młodzieżowym przedsionku ekstraklasy) i dalej w PlusLidze czy też I i II lidze seniorskiej. 

 

Szkolimy chłopców w wieku od 10 do 18 lat w grupach:
dzieci, młodzików, kadetów i juniorów.

Zapraszamy na treningi do naszej Akademii Siatkówki!

 

  • zgłoś się do klubu tel. 505 454 153 
  • napisz list elektroniczny na nasz adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • zgłoś się bezpośrednio do trenerów prowadzących treningi z Twoją grupą

siegaj
akademia

 

 

logoakademia