UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

baner

 


Zapraszamy na siatkówkę do UKS Budowlanka ToruńUKS Budowlanka Toruń to wiodący ośrodek siatkówki młodzieżowej w Toruniu i regionie, który został założony w 2002 roku. Tutaj pod kierunkiem dyplomowanych trenerów już od blisko 20 lat można nauczyć się grać w siatkówkę i przeżyć wspaniałą sportową przygodę. Polecamy zajęcia w hali oraz w Centrum Siatkówki Plażowej. 

Najmłodsi mają największą szansę. Chłopcy i dziewczęta, którzy wyróżniają się dużą sprawnością i talentem mogą osiągnąć nawet reprezentacyjną karierę. W najmłodszych grupach chłopców i dziewcząt wszyscy uczą się od początku, od podstaw i wszyscy mają równe szanse.

Szkolimy uczniów i uczennice ze wszystkich szkół Torunia, którzy chcąc sięgać po najwyższe cele, wybierają UKS Budowlanka Toruń jako preferowany klub. Jeżeli nie masz możliwości rozwoju swoich umiejętności siatkarskich we własnej szkole - UKS Budowlanka Toruń jest miejscem dla Ciebie.

Zdrowie i bezpieczeństwo to od kilkunastu lat podstawy naszej Akademii Siatkówki. Zapoznaj się z zasadami polityki zdrowotnej tutaj.

UKS Budowlanka Toruń wychował wielu bardzo dobrych siatkarzy, którzy osiągnęli znaczące sukcesy w Polsce i województwie w siatkówce halowej oraz siatkówce plażowej. Nauka w naszej Akademii Siatkówki daje realne szanse na kontynuację swojej kariery sportowej w PlusLidze czy TAURON Lidze jak również I i II lidze seniorskiej. 

 

Szkolimy chłopców i dziewczęta.

Zapraszamy na treningi do naszej Akademii Siatkówki!

 

  • zgłoś się do klubu tel. 505 454 153 
  • napisz list elektroniczny na nasz adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • zgłoś się bezpośrednio do trenerów prowadzących treningi z Twoją grupą

siegaj
akademia