Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

Zapraszamy na siatkówkę do UKS Budowlanka Toruń


Zapraszamy do ośrodka siatkarskiego przy Zespole Szkół Technicznych w Toruniu wszystkich, którzy kochają siatkówkę i chcą się nauczyć grać. Polecamy zajęcia w hali oraz w Centrum Siatkówki Plażowej.

UKS Budowlanka Toruń to największy ośrodek siatkarski w Toruniu i regionie, który został założony w 2002 roku. Tutaj pod kierunkiem dyplomowanych trenerów już od ponad 10 lat można nauczyć się grać w siatkówkę i przeżyć wspaniałą sportową przygodę.

Klub wychował wielu bardzo dobrych siatkarzy, którzy osiągneli wiele znaczących sukcesów w regionie i kraju w siatkówce halowej oraz siatkówce plażowej. Zdobywali wielokrotnie tytuły mistrzów w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki oraz w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych. Reprezentowali region w klubowych Mistrzostwach Polski w Siatkówce Halowej i Plażowej.

Najmłodsi mają największą szansę. Ci, którzy wyróżniają się wysokim wzrostem i dużą sprawnością mogą zrobić nawet reprezentacyjną karierę. W najmłodszych grupach chłopców wszyscy uczą się od początku, od podstaw i wszyscy mają równe szanse.

W naszym klubie szkolimy uczniów z wielu szkół, którzy chcąc osiągnąć w siatkówce wiele, wybierają nasz klub z powodu brak możliwości rozwoju we własnej szkole.


Zapraszamy wszystkich do UKS "Budowlanka". Zgłaszajcie się do klubu (tel. 505 454 153), piszcie listy elektroniczne na nasz adres lub zgaszajcie się bezpośrednio do trenerów, którzy prowadzą zajęcia z Twoim rocznikiem.

Nabór prowadzi: mgr Bogdan Mossakowski - tel. 505 454 153, e-mail: b.mossakowski (at) siatkowka.torun.pl

Szkolimy chłopców w grupach: dzieci, młodzików, kadetów i juniorów. Zapraszamy na treningi.

 

 

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości