Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

XI OTWARTE MISTRZOSTWA TORUNIA W TRÓJKACH SIATKARSKICH MĘŻCZYZN 2012

MASTERS 28.04.2012

28.04.2012 w hali ZST odbył się finał Mistrzostw Torunia w Trójkach Siatkarskich 2012. W turnieju Masters udział wzięło 11 zespołów. Zawody stały na dobrym poziomie sportowym. W końcowej fazie mistrzostw mecze były bardzo wyrównane. W grach o miejsca 1-4 decydował tie-break.

Zwyciezcą mistrzostw został zespół Siła Rażenia (Dariusz Kordziński, Jarosław Schwarz, Jakub Urtnowski, Mariusz Okraszewski), którzy w finale pokonali w trzech setach CME (bracia: Dariusz, Przemysław i Krzysztof Kierys) - 2:1.

W meczu o 3 miejsce Zaraz To Zrobię (Adam Nadrowski, Marek Witkowski, Przemysław Kliś, Rafał Chojnacki) pokonali Galaxię (Wiktor Kujawa, Jędrzej Kujawa, Patryk Raszka, Michal Barczak) - 2:1