UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

19Seniorzy UKS Budowlanka zwyciężyli w kolejnym meczu, pokonując LZS Bogmar Ostromecko 3:0. Zespół umocnił się na I miejscu w rozgrywkach III Ligi.
Kadeci UKS-u ulegli w ostatnim spotkaniu rozgrywek wojewódzkich Chemikowi Bydgoszcz 0:3.
W niedzielę młodzicy walczyli na turnieju ligowym w Nakle wygrywając ze Stalę Grudziądz 2:0. W turnieju zajęli 2 miejsce.

III Liga seniorów UKS Budowlanka - LZS Bogmar Ostromecko - 3:0

Kpt "Cieszy nas bardzo zwycięstwo na początek drugiej rundy rozgrywek, jeszcze bardziej jesteśmy zadowoloni z małej liczby błędów własnych popełnionych przez nas w tym meczu. Solidna, taktyczna zagrywka i wysoka skuteczność w pierwszej akcji nie pozwoliły dojść rywalom do głosu. Wiemy, że tylko ciężką pracą na treningach utrzymamy taki poziom gry, który pozwoli nam wygrywać kolejne spotkania".

W zespole grali:
Dawid Pawłowski, Damian Gajewski, Przemysław Kierys, Dawid Wieczyński, Kamil Więciorkowski, Dominik Zieliński, Mikołaj Szulc, Mateusz Grubecki, Rafał Guzowski, Paweł Kozłowski, Maciej Matłosz, Maciej Skowroński, trener Michał Tyburski

Kadeci UKS-u walczyli w Bydgoszczy ale nie byli w stanie ograć gospodarzy, którzy pewnie wygrali 3:0(25:9/25:14/25:19). Najbardziej wyrównany był trzeci set spotkania lecz końcówkę seta lepiej zagrali gospodarze.

Paweł Pomorski, Rafał Więcławski, Wojciech Górniak, Dawid Majewski, Mikołaj Wojciechowski, Damian Pawłowski, Karol Ozimek, Miłosz Jankowski, Krzysztof Kierys, Robin Laskowski, trener Bogdan Mossakwoski

Kolejny turniej młodzików. W Nakle młodzicy UKS-u zajęli 2 miejsce. Pokonali w I rundzie Stal Grudziądz 2:0 w finale ulegli NTS Trójka Nakło 0:2.