UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

19eDrugie miejsce młodzików UKS Budowlanka na kolejnym turnieju ligowym w Nakle. W pierwszym meczu młodzicy pokonali
Stal Grudziądz 2:0.
W finale ulegli godpodarzom NTS Trójka Nakło - 0:2.
W dniu 3 lutego 2013 zespół młodzików UKS Budowlanka Toruń wziął udział w kolejnym turnieju ligowym. Turniej odbywał się w Nakle nad Notecią.
Nasz zespół w pierwszym pojedynku ze Stalą Grudziądz (mecz półfinałowy) uzyskał wynik 2-0, natomiast w meczy finałowym przegraliśmy z NTS Nakło 0-2
Po raz trzeci w kolejnym turnieju zajęliśmy II miejsce.
Podczas walki z NTS graliśmy dobrze w pierwszym secie, niestety w drugim secie było zbyt dużo błędów własnych i dlatego nie udało się doprowadzić do trzeciego seta.
Zespół wystąpił w składzie:
Mikołaj Tempczyk, Wiktor Krzysztofowicz, Miłosz Jankowski, Kacper Klejna, Krystian Jasiński, Jakub Warachowski, Jakub Wieczyński, Krystian Kozłowski, trener Sylwia Zielińska. Niestety dwóch podstawowych zawodników Jacek Paradowski i Joachim Trenk z powodu choroby nie wzięli udziału w turnieju.
Praca, praca i tylko ciężka praca na treningach i koncentracja w meczach, a większe sukcesy przyjdą już wkrótce.