UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

19fW ostatnim meczu ligowym we własnej hali seniorzy UKS-u pokonali Trójkę Nakło 3:0 (25:20/25:21/25:22). Zwycięstwo za 3 punkty umacnia Budowlankę na pozycji lidera III ligi. Kolejny ostatni mecz ligowy rozegramy za 2 tygodnie w Chełmży. Gratulujemy zwycięstwa.

Rafał Guzowski "W sobotnie popołudnie podejmowaliśmy na własnym parkiecie drużynę z Nakła. Celem w tym meczu było zdobycie 3pkt, które pomogą nam w walce o 1 miejsce w lidze.
Cel został osiągnięty, a spotkanie zostało dość łatwo wygrane, choć nie zabrakło znowu problemów z koncentracją na początku każdego seta oraz w połowie trzeciego.
Mimo to pokazaliśmy, że jesteśmy lepszą drużyną od Nakła i potrafiliśmy wyjść z opresji. Każdy z nas zagrał całkiem przyzwoicie i tyle wystarczało na odniesienie dzisiaj sukcesu. Za dwa tygodnie czeka nas spotkanie o 1 miejsce w tabeli w Chełmży, do którego chcemy się bardzo dobrze przygotować poprzez ciężkie treningi oraz turniej w Suszu, który rozegramy w kolejny weekend. Musimy wyeliminować jeszcze troszkę własnych błędów, które nam się dzisiaj przytrafiły oraz dopracować kilka elementów gry, a na pewno w przyszłości zaowocuje to lepszymi wynikami i pewniejszą grą".