UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

19Dobrze zagrali młodzicy UKS Budowlanka w ostatnim turnieju ligowym. W pierwszym meczy pokonali Stal Grudziądz - 2:0 (25:22/25:17). W finale  ulegli Trójce Nakło 1:2 (25:18/20:25/8:15). Na trzecim miejscu Stal Grudziądz, na czwartym MKS Chełmża.

1. Trójka Nakło - MKS Chełmża - 2:0 (25:15/25:11)
  2. UKS Budowlanka - Stal Grudziądz - 2:0 (25:22/25:17)
  3. UKS Budowlanka - Trójka Nakło - 1:2 (25:18/20:25/8:15)
  4. Stal Grudziądz - MKS Chełmza - 2:0 (25:14/25:10)

II miejsce młodzików i duży krok do przodu.
16 lutego zespół młodzików UKS Budowlanka był gospodarzem kolejnego turnieju ligowego. Zespół do gry przystąpił w komplecie zawodników po licznych, wcześniejszych dolegliwościach chorobowych. W swoim pierwszym, półfinałowym meczu, zawodnicy UKS-u rozegrali najlepszy mecz w sezonie i po bardzo dobrej, konsekwentnej i ambitnej grze wygrali 2-0 w setach ze Stalą Grudziądz. Natomiast w finałowym meczu, naszym przeciwnikiem był zespół o bardzo dobrej renomie, z reprezentantami województwa w swoim składzie czyli NTS Trójka Nakło. Zaczęło się dla nas miłą niespodzianką, ponieważ nasi chłopcy po bardzo emocjonującej walce wygrali pierwszego seta 25:18.
Niestety w drugim secie po kilku kolejnych dobrych akcjach naszego zespołu w ich grze pojawiły się elementy przestoju, dekoncentracji i jednak zmęczenia-trzeba pamiętać, że kilku zawodników było po ciężkiej chorobie, a nawet na końcowym etapie leczenia.
Przegraliśmy drugiego i trzeciego seta.
Jednak podsumowując, musimy zaznaczyć, że w dzisiejszym turnieju, w obu meczach nasz zespół pokazał, że zrobił już duży postęp, potrafi grać bardzo dobrze i długimi momentami ?ręce same składają się do oklasków".
Przed zespołem trzeba postawić już większe wymagania w realizacji taktyki nakreślonej przez trenerów, większej koncentracji na meczach i jak najliczniejszej obecności podczas treningów.

W zespole UKS grali:

Mikołaj Tempczyk, Kamil Jaskuła, Krystian Kozłowski, Miłosz Jankowski, Kacper Klejna, Jacek Paradowski, Wiktor Krzysztofowicz, Jakub Warachowski, Jakub Wieczyński, Trener Sylwia Zielińska i Bogdan Mossakowski

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

II miejsce  młodzików i duży krok do przodu.

16 lutego zespół młodzików UKS Budowlanka był gospodarzem kolejnego turnieju ligowego.

Zespół do gry przystąpił w komplecie zawodników po licznych, wcześniejszym dolegliwościach chorobowych.

W swoim pierwszym, półfinałowym meczu, zawodnicy UKS-u rozegrali najlepszy mecz w sezonie i po bardzo dobrej, konsekwentnej i ambitnej grze wygrali 2-0 w setach ze Stalą Grudziądz.

Natomiast w finałowym meczu, naszym przeciwnikiem był zespół o bardzo dobrej renomie, z reprezentantami województwa w swoim składzie czyli NTS Trójka Nakło.

I  zaczęło się dla nas miłą niespodzianką, ponieważ nasi chłopcy po bardzo emocjonującej walce wygrali pierwszego seta 25:18.

Niestety w drugim secie po kilku kolejnych dobrych akcjach naszego zespołu w ich grze pojawiły się  elementy przestoju, dekoncentracji i jednak zmęczenia-trzeba pamiętać, że kilku zawodników było po ciężkiej chorobie, a nawet na końcowym etapie leczenia.

Jednak podsumowując, musimy zaznaczyć, że w dzisiejszym turnieju, w obu meczach nasz zespół pokazał, że zrobił już duży postęp, potrafi grać bardzo dobrze i długimi momentami ?ręce same składają się do oklasków?.