UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

18aW sobotę seniorzy UKS Budowlanka wygrali z AZS UMK Toruń - 3:0. To trzecie z rzędu zwycięstwo Budowlanki.
Kadeci po dobrej grze ulegli AZS Oś. Toruń - 1:3.
Niedziela nie należała do gospodarzy. Juniorzy UKS Budowlanka przegrali z Chemikiem II Bydgoszcz - 1:3.

Seniorzy UKS Budowlanka - AZS UMK Toruń - 3:0 (25:19/25:20/25:16)
Siatkarze uniwersytetu nie mieli żadnych argumentów na wygranie meczu z dobrze dysponowanymi gospodarzami. Mecz układał się w każdym secie korzystnie dla UKS-u.

"W sobotę o 17:30 we własnej hali rozegraliśmy spotkanie derbowe z AZS UMK Toruń. Poza początkiem pierwszego seta i chwilowymi rozkojarzeniami w drugim secie, mecz układał się pod nasze dyktando. Zagraliśmy dość dobre spotkanie, które zdecydowanie wygraliśmy za 3 punkty, ale nie możemy poprzestać na laurach i musimy poprawić jeszcze kilka elementów. Moim zdaniem za dużo punktów oddaliśmy zagrywką, również musimy zacząć wyjmować więcej piłek w obronie. Czeka nas w tym tygodniu sporo pracy przed wyjazdowym spotkaniem z Lipnem. Jastrzębie na pewno będzie zdecydowanie bardziej wymagającym przeciwnikiem w przeciwieństwie do tej drużyny, którą byli w zeszłym roku, więc musimy zagrać jeszcze lepiej niż z AZS-em i postarać się o przywiezienie 3 punktów i o powrót na czoło tabeli" - powiedział Rafał Guzowski, przyjmujący UKS Budowlanka.

W meczu grali:
Paweł Kozłowski, Damian Gajewski, Maciej Matłosz, Rafał Guzowski, Tomasz Janiszewski, Maciej Skowroński, Radosław Róg, Rafał Więcławski, Jakub Orzeł, Kamil Owczarczyk, Mateusz Grubecki, trener Michał Tyburski

Kadeci UKS Budowlanka - AZS Oś Toruń - 1:3 (22:25/17:25/25:17/25:27)
Kadeci zagrali dobre spotkanie, jednak kilka błędów w czwartym secie w odbiciu sposobem dolnym i brak kończących ataków uniemożliwił nam grę w tie breaku. Mieliśmy w górze dwie piłki kończące czwartego seta, ale ich nie wygraliśmy. Może w kolejnym meczu zagramy pewniej.