Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

 KLASYFIKACJA PLS CHŁOPCÓW 2019/2020

 

Szkoła tur 0  I tur  II tur  III tur  IV tur  V tur

suma pkt

po 5 tur.

ranking

po 5 tur

m-ce punkty punkty punkty punkty punkty
 I LO        7     6    5     6     4 28 6
IV LO       11    11   11
   11    11 55 1
V LO        5
    7
   7
    7
    8
34 5
ZSPSi8LO        8
    9    8
    9     7
41 4
IX LO        3
    2
   3     2
    3
13 10
X LO
       9     8
  10
   10    10 47 2
ZSSam
       2
    4    4     3
    1
14 9
ZSMEiE        6
    3    2     4
    5
20 8
VI LO   
    0
    1
   1     1     2
5 11
ZSIŚ        4
    5
   6     5
    6
26 7
ZST
     10    10    9     8     9 46 3
                 
  
                                                                                                                                                                                                                
TERMINARZ I WYNIKI

Turniej pierwszy nie liczy się do punktacji ogólnej, służy do ustalenia kolejności zespołów do II turnieju, od którego punktujemy ligę

 
 
Tur.

Liga/

sędz

Data Godz

Gospo

-darz

Mecze Wynik

Mce

Pkt

  I

  I

 RN

21.10.2019 13.00 X LO X LO - ZST 0:2(15:25/22:25)   1  11
ZST - ZSMEIE 2:0(25:14/25:20)   3   9
X LO - ZSMEIE 2:0(25:10/25:21)   2  10

 II

 RN

23.10.2019 13.45 IV LO IV LO - ZSIŚ 2:0(25:16;25:11)   1   8
ZSIŚ - I LO 0:2(13:25;16:25)   3   6
IV LO - I LO 2:0(25:13;25:13)   2   7

 III

 RN

24.10.2019 13.30 ZSSam ZSSam-ZSPS8LO 0:2(16:25;4:25)   1   5
ZSPS8LO - V LO 2:1(21:25;25:13;15:10)   2   4
ZSSam - V LO 0:2(11:25;19:25)   3   3

IVWP

24.10.2019   13.00   IX LO   IX LO - VI LO 2:0(25:14;26:24) 1/2  2/1
  II  

  I

 RN

05.11.2019 11.20 ZST ZST - IV LO 1:2(22:25;25:21;10:15)   1  11
IV LO - XLO 2:0(25:14;25:12)   3   9
ZST - X LO 2:0(25:17;25:18)   2  10

  II

 WP

05.11.2019 13.00  I LO I LO - ZSMEIE 2:0(25:20;25:22)   2   7
ZSPS8LO-ZSMEIE 2:0(25:14;25:20)   3   6
I LO - ZSPS8LO 0:2(19:25;17:25)   1   8

 III

 RN

07.11.2019 11.30 ZSIŚ ZSIŚ - IX LO

2:1(29:31;25:10;15:10)

  3   3
IX LO - V LO 0:2(12:25;14:25)   1   5
ZSIŚ - V LO 0:2(19:25;18:25)   2   4
IVRN 04.11.2019 13.30 ZSSam ZSSam - VILO 2:0 (25:0/25:0)vo  1/0  2/0
  III  

   I

  RN

25.11.2019 13.45   IV LO IV LO - ZSPS8LO 2:0(25:16;25:23)   1  11
ZSPS8LO - ZST 0:2(19:25;16:25)   3   9
IV LO - ZST 2:1(23:25;25:16;15:8)   2  10

   II

  RN

27.11.2019  13.30   X LO  X LO - V LO 2:1(25:16;17:25;15:8)   1   8
V LO - I LO 2:1(26:28;25:18;15:11)   2   7
X LO - I LO 2:0(25:18;25:8)   3   6

  III

  RN

28.11.2019 13.30 ZSSam ZSSam - ZSMEIE  2:1(25:19;15:25;15:12)   2   4
ZSMEiE - ZSIŚ 0:2(14:25;12:25)   3   3
ZSSam - ZSIŚ 0:2(21:25;18:25)   1   5
IVRN 26.11.2019  13.00  IX LO IX LO - VI LO 2:0(25:17;25:18)  1/2  2/1
  IV  

   I

 RN

13.12.2019  11.45 ZST  ZST - X LO 1:2(25:15;14:25;13:15)   2  10
X LO - IV LO 0:2(17:25;12:25)   1  11
ZST - IV LO 0:2(15:25;22:25)   3   9

  II

 RN

12.12.2019  11.00 ZSIŚ ZSIŚ - ZSPS8LO 2:1(20:25;25:22;15:10)   1   8
ZSPS8LO - V LO 2:0(25:8;25:18)   2   7
ZSIŚ - V LO 0:2(19:25;22:25)   3   6

  III

  RN

09.12.2019  13.30  ZSSam ZSSam - IX LO 2:1(25:21;24:26;16:14)   2   4
IX LO - I LO 0:2(24:26;22:25)   3   3
ZSam - I LO 0:2(20:25;22:25)   1   5
IVRN 10.12.2019 13.00 VI LO VILO-ZSMEIE 0:2(14:25;18:25)  2/1  1/2
  V  

   I

  RN

13.01.2020  13.45 IV LO IV LO - ZSPS8LO 2:0(25:11;25:17)   1  11
ZSPS8LO - X LO 0:2(11:25;16:25)   3   9
IV LO - X LO 2:0(25:14;25:21)   2  10

  II

  RN

14.01.2020 13.00  I LO  I LO - ZST 0:2(14:25;15:25)   3   6
ZST - V LO 2:1(14:25;25:17;15:7)   1   8
I LO - V LO 0:2(25:27;11:25)   2   7

  III

  RN

16.01.2020  13.30  ZSSam ZSSam - ZSIŚ 0:2(15:25;21:25)   1   5
ZSIŚ - ZSMEIE 2:1(25:19;15:25;15:6)   2   4
ZSSam - ZSMEIE 0:2(13:25;16:25)   3   3
IVBM 14.01.2020  13.00 IX LO  IX LO - VI LO 2:0(25:16;25:14)  1/2  2/1
  VI  

   I

  RN

10.02.2020  12.00 IV LO IV LO - ZST 2:0(25:17;25:23)   1  11
ZST - X LO 0:2(24:26;22:25)   3   9
IV LO - X LO 2:0(25:18;25:22)   2  10

   II

  RN

13.02.2020  11.00 ZSIŚ  ZSIŚ - ZSPS8LO 0:2(21:25;19:25)   2   7
ZSPS8LO - V LO 0:2(24:26;21:25)   1   8
ZSIŚ - V LO 0:2(20:25;20:25)   3   6

  III

  RN

11.02.2020  13.00 IX LO  IX LO - I LO 2:1( 15:25;26:24;15:5)   2   4
I LO - ZSMEIE 2:1(28:26;19:25;15:5)   1   5
IX LO - ZSMEIE 0:2(18:25;19:25)   3   3
IV RN 12.02.2020  13.00  ZSSam ZSSam - VI LO 1:2(25:19;20:25;10:15)  2/1  1/2
  RN  03.03.2020 11.00  IV LO MECZ GWIAZD PÓŁNOC - POŁUDNIE    
 
 
  
Sędzia
R.N Ryszard Neunert

 

             KOLEJNOŚĆ PLS 2019/2020                                                         

  1. IV Liceum Ogólnokształcące
  2. X Liceum Ogólnokształcące
  3. Zespół Szkół Technicznych
  4. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i 8 Liceum Ogólnokształcące
  5. V Liceum Ogólnokształcące
  6. I Liceum Ogólnokształcące
  7. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska
  8. Zespół Szkół Mechaniczno Elektrycznych i Elektronicznych
  9. Zespół Szkół Samochodowych
  10. IX Liceum Ogólnokształcące
  11. VI Liceum Ogólnokształcące
 

 

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

I tydzień

 

 

18.10.

pn

14.30

ZSGH - ZSMEiE

 

18.10

pn

16.30

I LO ? III LO

 

19.10

wt.

14.00

V LO ? VIII LO

 

19.10

wt.

16.00

X LO ? XIII LO

 

20.10

śr

15.00

ZST ? ZEBlok

 

20.10

śr

16.30

IV LO - ZSSam

 

II tydzień 

 

25.10

pn

16.30

ZSMEiE ? IV LO

 

26.10

wt

14.30

ZEBlok ? VIII LO

 

26.10

wt

15.30

V LO ? III LO

 

26.10

wt

16.00

X LO - ZSGH

 

27.10

śr

15.00

ZST ? I LO

 

28.10

cz

14.00

XIII LO - ZSSam

 

III tydzień

 

02.11

wt

14.30

ZEBlok ? III LO

 

02.11

wt

14.45

ZST ? VIII LO

 

02.11

wt

16.00

X LO - ZSSam

 

02.11

wt

14.30

ZSGH ? IV LO

 

04.11

czw

14.00

XIII LO - ZSMEiE

 

04.11

czw

14.00

V LO ? I LO

 

IV tydzień

 

15.11

pn

14.30

ZSGH ? XIII LO

 

15.11

pn

15.40

ZSSam - ZSMEiE

 

15.11

pn

16.30

I LO ? ZEBlok

 

16.11

wt

14.00

V LO ? ZST

 

17.11

śr

15.30

VIII LO* ? III LO

 

17.11

śr

16.30

IV LO - X LO

 

V Tydzień

 

22.11

pn

15.40

ZSSam - ZSGH

 

22.11

pn

16.30

ZSMEiE ? X LO

 

23.11

wt

14.45

ZST ? III LO 

 

23.11

wt

15.30

V LO - ZEBlok  

 

24.11

śr

15.30

VIII LO* ? I LO

 

24.11

śr

16.30

IV LO ? XIII LO

 

 

logoakademia