Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum



XVI MECZ GWIAZD - 14.02.2017

 

Tym razem w hali IV LO odbył się XVI Mecz Gwiazd Północ-Południe PLS. Rywalizacja dziewcząt i chłopców była  świętem siatkówki szkół ponadgimnazjalnych. W hali IV LO  zgromadziło się wielu zawodników i uczniów toruńskich szkół dopingujących swoim zawodnikom.  W zespołach dziewcząt i chłopców wystąpiło kilkunastu zawodników toruńskich klubów siatkarskich. Mecze były bardzo zacięte i obfitowały w efektowne akcje w ataku i obronie. Zawodników do meczu typowali opiekunowie zespołów szkolnych.

W trakcie zawodów rozegrano tradycyjny "Konkurs Gwoździa". Na zakończenie podsumowano rozgrywki oraz nagrodzono najlepszych zawodników.

Całością kierował koordynator ligi a uroczystość zakończenia przygotował Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia.

Mecze sędziował Pan Ryszard Neunert i Tomasz Janiszewski.

 

MECZ DZIEWCZĄT

PÓŁNOC - Patrycja Sztuczka, Daria Danielewicz - XLO; Sara Smorawska, Zuzanna Kaczorowska - I LO; Wiktoria Witczak, Anna Kołodziejska - IV LO, Justyna Czerińska, Patrycja Kwiatkowska - II LO;  Angelika Różalska - IXLO; opiekun Mariusz Soja

POŁUDNIE - Aleksandra Kowalska, Natalia Huterska - V LO; Natalia Paul, Patrycja Wojciechowska - ZSPS8LO; Milena Majek, Michalina Rosicka - VII LO; Julia Weiss - VI LO; Józefina Polak, Dominika Waszyńska - ZSIŚ, opiekun Aleksandra Niezgoda

PÓŁNOC - POŁUDNIE - 2:0

Wyróżniono najlepsze zawodniczki:

  1. Najlepsza przyjmująca - Natalia Huterska - V LO
  2. Najlepsza zagrywająca - Zuzanna Kaczorowska - I LO
  3. Najlepsza atakująca - Sara Smorawska - I LO
  4. Najlepsza blokująca - Aleksandra Kowalska - V LO
  5. Najlepsza rozgrywająca - Patrycja Sztuczka - X LO
  6. MVP - Daria Danielewicz - X LO

Najlepsze w "Konkursie Gwoździa"

Daria Jędrzejczak i Patrycja Sztuczka

MECZ CHŁOPCÓW

PÓŁNOC - Jacek Paradowski, Krystian Nazarek - ZST; Mikołaj Tempczyk, Kacper Klejna - V LO; Maciej Adamski, Kamil Rutkowski - IV LO, Błażej Zarembski, Sebastian Paurowski - III LO, Łukasz Ratowski, Łukasz Swoiński - ZSSam, opiekun Sławomir Kiermasz

POŁUDNIE - Kamil Matyjaszek, Hubert Rewers, Mateusz Kozłowski - X LO; Krystian Kozłowski, Patryk Czynszak - ZSMEIE;  Piotr Mincer, Joachim Trenk - ZSPS8LO; Daniel Frelik - ZEBlok, opiekun Emilia Rowińska

PÓŁNOC - POŁUDNIE - 0:2

Najlepsi zawodnicy:

  1. Najlepszy przyjmujący - Krystian Nazarek
  2. Najlepszy zagrywający - Jacek Paradowski
  3. Najlepszy atakujący - Kamil Matyjaszek
  4. Najlepszy blokujący - Mikołaj Tempczyk
  5. Najlepszy rozgrywający - Patryk Czynszak
  6. MVP - Krystian Kozłowski

Najlepsi w "Konkursie Gwoździa"

Krystian Kozłowski, Kamil Rutkowski, Hubert Rewers

 

 

Gramy razem od...

15lat

Osiągnięcia

3miejscejuniorow2015


3miejsceseniorow2014


3mmistrzostwapolski2014


wicemistrzseniorow2013


mistrzpolski2013


3mmistrzostwapolski2013


polfinalmistrzostwpolski


mistrzwojewodztwajunior

Relacje wideo

Relacje wideo

Partnerzy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości