UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

NOWY rozkład zajęć grup szkoleniowych UKS Budowlanka Toruń

Rok szkoleniowy 2023/2024 

obowiązuje od dnia 08 kwietnia 2024 r.

 

 

Szef wyszkolenia: trener Bogdan Mossakowski - tel. 505454153


CHŁOPCY

Grupa: JUNIOPRZY/KADECI - zobacz grupę...>

trener Miłosz Płomiński - tel. 660869045

Miejsce: Hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu, ul. Legionów 19/25

Godziny:                                

  • poniedziałek: 17.00 - 18.30
  • środa: 17.00 - 18.30
  • piątek: 17.00 - 18.30

Grupa: MŁODZICY  - zobacz grupę...>

trener Miłosz Płomiński - tel. 660869045

Miejsce: Hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu, ul. Legionów 19/25

Godziny:

  • poniedziałek: 18.30 - 20.00 
  • środa: 18.30 - 20.00
  • piątek: 18.30 - 20.00 

Grupa:  MŁODZICY 2  - zobacz grupę...>

trener Lena Lubynets - tel. 576 866 391

Miejsce: Hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr11 ul.Jurija Gagarina 36

Godziny:

  • wtorek: 17.00 - 18.30 (sektor 2) 
  • czwartek: 17.00 - 18.30 (sektor 2)

DZIEWCZĘTA

 

JUNIORKI/KADETKI - grupa zaawansowana - zobacz skład grupy.....>

trener Emilia Rowińska - tel. 723 668 136

Miejsce:  Hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu, ul. Legionów 19/25

Godziny: 

  • wtorek: 18.30 - 20.00 (hala A)
  • czwartek: 18.30 - 20.00 (hala A)
  • piątek: 17.00 - 18.30 (hala B)

MŁODZICZKI - zobacz skład grupy...>

 trener Emili Rowińska - tel. 723668136

Miejsce: Hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych ul. Legionów 19/25

Godziny: 

  • wtorek: 17.00 - 18.30 (hala A)
  • czwartek: 17.00 - 18.30  (hala A)

 

MŁODZICZKI 2 - zobacz skład grupy ...>

 trener Joanna Drosdowska - tel. 607284955

Miejsce: Hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr11 ul.Jurija Gagarina 36

Godziny: 

  • wtorek: 18.30 - 20.00 (sektor1)
  • czwartek: 18.30 - 20.00  (sektor1)

MŁODZICZKI 3 - zobacz skład grupy ...>

 trener Joanna Drosdowska - tel. 607284955

Miejsce: Hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr11 ul.Jurija Gagarina 36

Godziny:

  • wtorek: 17.00 - 18.30 (sektor 1)
  • czwartek: 17.00 - 18.30 (sektor 1)

 


MŁODZICZKI 4  - zobacz skład grupy...>

 trener Olena Lubynets - tel. 576 866 391 

Miejsce: Hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr11 ul. Jurija Gagarina 36 

Godziny: 

  • wtorek: 18.30 - 20.00 (sektor 2)
  • czwartek: 18.30 - 20.00 (sektor 2)

MŁODZICZKI 5 - zobacz skład grupy..>

 trener: Olena Lubynets - tel. 576 866 391 

Miejsce: Hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych ul. Legionów 19/25

Godziny:

  • środa: 17.00 - 18.30 (hala B)
  • piątek: 18.30 - 20.00 (hala B)

 


KADETKI 2  - zobacz skład grupy...>

 trener: Paulina Kaplik

Miejsce:  Hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych ul. Legionów 19/25

Godziny: 

  • poniedziałek: 18.30 - 20.00 (hala B)
  • czwartek: 18.30 - 20.00 (hala B)

MLODZICZKI 6 - zobacz skłałd grupy..>

 trener: Paulina Kaplik tel. 512 868 760  

Miejsce: Hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych ul. Legionów 19/25

Godziny:

  • poniedziałek: 17.00 - 18.30 (hala B)
  • czwartek: 17.00 - 18.30 (hala B)