Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

MINI VOLLEY 2020

MISTRZOSTWA KLUBU W MINI SIATKÓWCE DWÓJEK

 

TURNIEJ  WIOSENNY - 11.03.2020  godz. 16.40

 

A B C D
Kiciński/Rowiński Kasprzykiewicz/Tomaszewski  Bondyra/Safarov Cichal/Kudliński
Rakowski/Dąbrosz Różycki/PotapovOliwier Rozmarynowicz/Łęgowski  Wrzesiński/Walczak
Antczak/Chojnicki Potapov Oskar/Kozub Ksiądz/Szmurło  Deperas/Pędrasik 
Malejka/Jabłoński  Brzostek/Dąbkowski  Bross/Tempczyk Kowalczyk/Zaraś 
Wilczyński/Falkiewicz  Walkowiak/Lewandowski  Śliwiński/Solarczyk  Studziński/Verycho
Wichan/Zdanowicz Mazurowski/Niburski Szbat/Marcinkowski Sargalski/Sargalski

 

 

 

TURNIEJ GWIAZDKOWY 18.12.2019 - GODZ.16.40

PODZIAŁ NA GRUPY

A B C D
Kiciński/Rowiński Kasprzykiewicz/Tomaszewski Bondyra/Safarov Cichal/Kudliński
Deperas/Pędrasik Tempczyk/Łączyński  Potapow Os/Kozub Wrzesiński/Walczak
Kowalczyk/Zaraś Bross/Zdanowicz Różycki/Potapow Ol Ksiądz/Nigórski
Antczak/Chojnicki Rozmarynowicz/Karwowski Brzostek/Dąbkowski Walkowiak/Lewandowski
Melejka/Jabłoński Wilczyński/Falkiewicz Śliwiński/Solarczyk Studziński/Parysek
    Sargalski/Sargalski Rakowski/Dąbrosz

Turniej GWIAZDKOWY wygrała para Maksymilian Rowiński/Tomasz Kiciński.

II miejsce - Kasprzykiewicz Hubert/Tomaszewski Wiktor

III miejsce - Bondyra Jan/Safarov Tural

Wyniki w tabeli poniżej.

Mistrzostwa składją się z 3 turniejów, których łączna punktacja stanowić będzie końcowy wynik drużyny w MINI VOLLEY

Do pierwszego turnieju odbędzie się losowanie zespołów, które zagrają w 4 grupach eliminacyjnych (06.11.2019).

  1. Turnieje odbywać się będą w środy o godz. 16.40.
  2. System gry każdy z każdym w 4 grupach A,B,C,D po 5-6 zespołów, sety do 15 pkt
  3. Zwycięzcy grup grają o miejsca 1-4, zespoły z drugich miejsc w grupach grają o miejsca 5-8 w turnieju, 3 miejsce  9-12, 4 miejsce  13-16, 5 miejsce 17-20
  4. Podział na grupy A,B,C,D w drugim i trzecim turnieju odbędzie się zgodnie z zajętym miejscem w poprzednim turnieju w/g schematu:
A B C D
1 2 3 4
20 19 18 17
13 14 15 16
12 11 10 9
8 7 6 5
24 23 22 21

 

           5. Odpowiedzialny za turniej I (13.11.2019 trener D.Żurawicz), II - M.Płomiński, III - K.Kierys

           6. Nagrody dla najlepszych oraz za udział w mistrzostwach po zakończeniu wszystkich turniejów (11.03.202)

 

 

Turniej

Niepodległo

ści

13.11.2019

Turniej

Gwiazdkowy

18.12.2019

Turniej

Wiosenny

11.03.2020

 
Lp Zespół m-ce pkty m-ce pkt m-ce pkt suma ranking
1. Cichal/Kudliński  4  18  18      36  4
2. Wrzesiński/Walczak  17  5 15   7      12  17
3. Brzostek/Dąbkowski  10 12   13  9      21  11
4. Rozmarynowicz/Karwowski  11 11   nb  0       11   18
5. Wilczyński/Falkiewicz  7  15 11  11       26  7-8
6. Studziński/Verycho  5  17 17       34  5
7. Kowalczyk/Zaraś 13   9  6 16        25   9
8. Antczak/Chojnicki 12 10  16  6       16   13 
9. Potapov Os/Kozub 18  4  12  10       14   14-16
10. Różycki/Potapow Ol  15  7  19  3       10   19
11. Deperas/Pędrasik 20  2   10  12       14   14-16
12. Melejka/Jabłoński   8  14  18  4      18  12
13. Bross/Tempczyk   14  8  8 14        22   10
14. Rakowski/Dąbrosz  21  1  17  5      6  20
15. Ksiądz/Szmurło   16 6 14       14   14-16
16. Tempczyk/Łączyński  19  0       3   21
17. Walkowiak/Lewandowski  9  13 13        26   7-8
18. Śliwiński/Solarczyk  6  16 15        31   6
19. Bondyra/Safarov   3  19  3 19       38   3
20. Kasprzykiewicz/Tomaszewski  2  20  2  20       40  2
21. Kiciński/Rowiński  1  21  1 21        42   1
22. Szabat/Marciniak 0 0 20 2      2 22
23. Sargalski/Sargalski nb 0 21 1      1 23
  Mazurowicz/ nb  0            
  Szmurło nb  0            
  Wichan nb  0            
  Łączyński 19 3 nb 0        

 

 

TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 13.11.2019 - GODZ.16.40

PODZIAŁ NA GRUPY

A B C D
Cichal/Kudliński Zaraś/Kowalczyk Studziński/Parysek

Rozmarynowicz/

Karwowski

Brzostek/Dąbkowski Antczak/Chojnicki Wrzesiński/Walczak Wd 
Potapov Os/Kozub Melejka/Jabłoński Różycki/Potapow Ol Deperas/Pędrasik
Bross/Zdanowicz TempczykŁączyński Walkowiak/Lewandowski Ksiądz/Nigórski
Rakowski/Szabat Bondyra/Safarov

Kasprzykiewicz/Tomaszewski

Kiciński/Rowiński
Śliwiński/Solarczyk Bondyra/Safarov  

Wilczyński/Falkiewicz

Turniej NIEPODLEGŁOŚCI wygrała para Maksymilian Rowiński/Tomasz Kiciński.

II miejsce - Kasprzykiewicz Hubert/Tomaszewski Wiktor. III miejsce - Bondyra Jan/Safarov Tural

 

 

 

logoakademia